Середа, грудня 02, 2020

Slider

  • Academic conference
    Academic conference
  • Scientific conference
    Scientific conference
  • 1
  • 2

Шановні друзі.

Запрошуємо до співпраці організації та осіб, зацікавлених у розвитку та популяризації сучасних технологій в науці і освіті. У рамках співпраці можлива участь як в якості со-організаторів наукових заходів, так і їх активних учасників.

Шукаємо можливості публікації наукових робіт в зарубіжних наукових виданнях.

Шукаємо видавництва на території Росії та інших країн, здатні організовувати друк видань, починаючи від одиничних екземплярів з можливістю їх розсилці.

Авторам

Шановні колеги!

Конференція проводиться з метою публікації результатів наукових досліджень вчених і практикуючих фахівців з актуальних проблем вищої освіти; обміну науковими результатами і дослідницьким досвідом.

До участі в конференції запрошуються наукові співробітники, аспіранти, докторанти, здобувачі, викладачі та студенти вищих навчальних закладів і всі особи, які цікавляться актуальними проблемами вищої освіти.

Детальніше: Інформація для авторів

Авторам

ВИМОГИ ДО ЗМІСТУ ТЕЗ

Загальні вимоги до змісту тез - повинні бути ясно вказані визначення використовуваних термінів, мета, методи дослідження, новизна одержаних результатів, можливості подальшого узагальнення та (або) практичного застосування. Тези - це наукова публікація, яка повинна сприяти приросту нового, плідного наукового знання і вносити вагомий внесок у науку.

Детальніше: Оформлення матеріалів

Авторам

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ВНЕСКИ

Організаційний внесок (не є обов'язковим) за участь у конференції становить:

для учасників з країн СНД - 250 руб.

для учасників з країн далекого зарубіжжя - 15 USD.

для учасників з України - 90 грн. 

Детальніше: Оплата

Авторам

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика