Четвер, лютого 20, 2020

Slider

  • Academic conference
    Academic conference
  • Scientific conference
    Scientific conference
  • 1
  • 2

Матеріали CITEPTMTI’2020

Категорія: Архів

Матеріали прийняті к публікації до збірниа наукових трудів конференції: «Сучасні інноваційні технології підготовки інженерних кадрів для гірничої промисловості і транспорту 2020»


ISSN 2311-147X Contemporary Innovation Technique of the Engineering Personnel Training for the Mining and Transport Industry 2020 (CITEPTMTI’2020). Conference Proceedings.


Дата проведення конференції:
24-25 квітня 2020 року.

Національний технічний університет
"Дніпровська політехніка" 

м. Дніпро

Україна
CITEPTMTI’2019

 CITEPTMTI’2019Секція 2 – Машинобудування і машинознавство 

УДК 621.879.3

РОЗРАХУНОК ОСНОВНИХ ПАРАМЕТРІВ ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ З ГВИНТОВИМ РОБОЧИМ ОРГАНОМ

Д.О. Міщук1, М.М. Балака2, А.В. Бойченко3

1кандидат технічних наук, доцент кафедри будівельних машин, Київський національний університет будівництва і архітектури, м. Київ, Україна, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2асистент кафедри будівельних машин, Київський національний університет будівництва і архітектури, м. Київ, Україна, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3студент групи БМО-42с, Київський національний університет будівництва і архітектури, м. Київ, Україна, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Анотація. В роботі наведено розрахунок основних параметрів спроектованого навісного обладнання для розробки міцних і мерзлих ґрунтів. Визначено оптимальні співвідношення геометричних параметрів гвинтового робочого органу в залежності від його технологічного призначення та режимів роботи.

Ключові слова: гвинтовий робочий орган, параметр, розробка ґрунту.

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика