slide01644662E6-1AFE-52A3-F691-CA8C5E4359F0.jpg
slide02D3D0292E-B595-E697-0D9B-E91BFB001D0A.jpg

Шановні колеги!

Конференція проводиться з метою публікації результатів наукових досліджень вчених і практикуючих фахівців з актуальних проблем вищої освіти; обміну науковими результатами і дослідницьким досвідом.

До участі в конференції запрошуються наукові співробітники, аспіранти, докторанти, здобувачі, викладачі та студенти вищих навчальних закладів і всі особи, які цікавляться актуальними проблемами вищої освіти.

 Наукові конференції (науково-практичні конференції), які проводяться нами, як правило, проводяться в рамках інтернету, тобто в заочній формі, що не вимагає особистої присутності учасника конференції. Для того щоб взяти участь у конференції досить на вказану в запрошенні адресу електронної пошти вислати в електронному вигляді наукову доповідь (тези), заяву на участь у конференції, підтвердження оплати організаційного внеску (вимоги до даних документів викладені у відповідних розділах).

Умови участі: форма проведення конференції - заочна, з виданням збірника статей. Збірник матеріалів конференції за умови оплати поштових послуг буде висланий за адресою учасника. Для публікації та своєчасної підготовки збірника необхідно відправити заявку на участь у конференції та текст статті на адресу електронної пошти:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.